Wódka Żurek Żytni 40% 500ml - Sklep

Wódka jest bardzo lubianym i cenionym trunkiem wśród wielu osób. Polewana jest z okazji przeróżnych uroczystości - od chrzcin, przez wesela, aż po stypy pogrzebowe. Wódka Żurek Żytni jest idealną propozycją dla każdego, kto będzie umiał docenić smak wywodzący się z tradycyjnej, wieloletniej receptury. Jest to trunek o niepowtarzalnym smaku oraz aromacie, który pozostanie na długo w pamięci każdego, kto go skosztuje. Wódka Żurek Żytni to produkt wysokiej jakości, który uprzyjemni niejeden wieczór
Żurek wódka

Wódka żurek żytni, gdzie kupić?

Wódka Żurek Żytni jest alkoholem wyprodukowanym w Polsce przez Polmos, mający swoją siedzibę w Bielsku-Białej. Polmos od 1827 roku robi wszystko, by na polskich stołach gościły jak najlepsze napoje alkoholowe. W półlitrowej butelce znajduje się wysokiej jakości trunek o mocy 40 procent, którego picie będzie przyjemnym doświadczeniem dla każdego podniebienia. Wódka Żurek Żytni będzie świetnym dodatkiem do każdej uroczystości, który sprawi, że zabawa będzie przednia i niezapomniana.
Sprawdź naszą hurtownię Alkoholi w Opolu
Hurtownia alkoholi Opole

Żurek żytni wódka 500ml - skład

Wódka Żurek Żytni jest trunkiem, który powstał dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu specjalistów zatrudnionych przez przedsiębiorstwo Polmos. Niepowtarzalny smak i aromat uzyskany jest dzięki wykorzystaniu specjalnej, tradycyjnej receptury. W jej skład wchodzi specjalna odmiana żyta - Dańkowskie Złote. Nadaje to wódce wspaniały aromat świeżego, razowego chleba. Unikatowa czystość tego trunku uzyskiwana jest poprzez połączenie wysokiej jakości spirytusu oraz krystalicznie czystej wody źródlanej z Beskidów.

Żurek żytni wódka - cena

Alkohole Majer jest sklepem, który charakteryzuje się bogatą ofertą alkoholi, a także indywidualnym podejściem do każdego klienta. Firma ta na rynku działa już od ponad ćwierć wieku, co zaowocowało dużym doświadczeniem, które z kolei bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych usług. Alkohole Majer to dobre miejsce, by zaopatrzyć się w alkohole w związku z organizowanym weselem czy urodzinową uroczystością. Między innymi wódkę Żurek Żytni można znaleźć tam w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Wódka żurek żytni 40% - opinie

Wódka Żurek Żytni jako alkohol pochodzący z polskiej produkcji cieszy się wśród dotychczasowych klientów bardzo dobrymi opiniami. Ludzie doceniają w szczególności unikalny smak i przejrzystość trunku. Często wspominanym, pozytywnym aspektem jest orzeźwiający aromat świeżego chleba razowego. Wódka Żurek Żytni będzie nieocenionym dodatkiem do każdej imprezy okolicznościowej. W przypadku zamówienia większej ilości butelek tego trunku w Alkoholach Majera - firma zajmie się transportem, tak by alkohol został bezpiecznie dostarczony w wybranym terminie.